Dieta

Nowe Domowe

To wygodne rozwiązanie, które powstało z myślą o osobach lubiących polską kuchnię bez eksperymentowania z nowymi połączeniami smakowymi, a także dla tych, którzy tęsknią za tradycyjnym domowym posiłkiem.

już od

62 zł
Dieta

Dieta Nowe Domowe

NOWE DOMOWE to wygodne rozwiązanie, które powstało z myślą o osobach lubiących polską kuchnię bez eksperymentowania z nowymi połączeniami smakowymi, a także dla tych, którzy tęsknią za tradycyjnym domowym posiłkiem.

Pudełka NOWE DOMOWE zawierają posiłki powszechnie znane i lubiane takie jak naleśniki, domowe kotlety, wędliny i ciasta. Dlatego śmiało, można je wypróbować całą rodziną! Jest ona smaczna zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i dla osób starszych. Zatem wszyscy, którzy cenią tradycję na talerzu, znajdą w niej coś dla siebie.

Zestaw NOWE DOMOWE zawiera 4 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację), które każdego dnia dostarczane są wprost pod wskazany adres. Do wyboru mamy dwa warianty kaloryczne: 1600 kcal oraz 2500 kcal.

Cennik

Ile to kosztuje?

Przykładowe Menu

ŚniadanieRacuchy z jabłkiem i musem porzeczkowym
ObiadŻeberka wieprzowe w sosie własnym z pieczonymi ziemniakami i ogórkiem kiszonym
PodwieczorekMurzynek
KolacjaZupa Ogórkowa

Wybierz kaloryczność

torba termiczna

Torba termiczna
Bzyk Fit

W trosce o zachowanie najwyższej jakości posiłków, które każdego dnia nasi kurierzy dostarczają pod Twoje drzwi, przygotowaliśmy specjalne torby termiczne BZYK FIT

Torba mieści jeden całodniowy zestaw 5 posiłków i świetnie zabezpieczy Twoje dania Bzyk Fit do momentu, aż odbierzesz je sprzed drzwi.

Torbę możesz zamówić, podczas składania zamówienia online w sekcji “dodatki” lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta:

nie wiesz

Ile kalorii wybrać?

Zobacz

Aktualne menu

zrób prezent
Zamów Voucher

Sprawdź inne nasze diety

Gdzie dostarczamy?

Zamów catering
z dowozem
pod dom

Jeśli chcesz upewnić się, czy Twoja miejscowość znajduje się na trasach dowozów diety pudełkowej BZYK FIT, skorzystaj z wygodnej mapy.

dieta pudełkowa z dowozem bzykfit
Nie czekaj!

Zamów teraz!

Zamów zdrową i pyszną dietę
pudełkową. Wybierz plan dietetyczny
idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.