Zrób prezent

Zamów Voucher

Chcesz sprawić osobie bliskiej Twojemu sercu wyjątkowy i zdrowy prezent? BZYK FIT ma na to doskonałe rozwiązanie. Zamów nasz Voucher na wybraną dietę i podaruj członkowi swojej rodziny, przyjacielowi…komu chcesz – odpowiednio zbilansowane, pyszne posiłki na cały dzień!

Voucher podarunkowy

na dietę Bzyk Fit

Zrób prezent i zamów Voucher Podarunkowy na Dietę Bzyk Fit!

Catering dietetyczny BZYK FIT to idealny sposób, żeby zadbać o swoje zdrowie, właściwie odżywić organizm, dodać sobie energii lub schudnąć. To doskonała propozycja dla każdego. Dlatego jeżeli pragniesz zadbać o bliską Ci osobę spraw jej wyjątkowy prezent, jakim jest nasza dieta pudełkowa.

Aby nabyć Voucher Podarunkowy, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta:

Diety pudełkowe BzykFit
przygotowywane są przez
doświadczony zespół restauracji
Malinowy Bzyk

Catering dietetyczny w wykonaniu BZYK FIT to przede wszystkim połączenie wysokiej jakości produktów, z niezwykłymi umiejętnościami naszych kucharzy oraz dużą wiedzą dietetyków. Dlatego też oferujemy pełnowartościowe posiłki na cały dzień, które zadbają zarówno o Twoją sylwetkę, jak i o samopoczucie. To smaczne rozwiązanie polecane jest wszystkim, którzy nie mają czasu na gotowanie. Dzięki BZYK FIT możesz całkowicie skupić się na rozwijaniu swojej pasji, czy też pracy! Zatem postaw na zdrową i pozbawioną wzmacniaczy smaku, kuchnię. Wybierz odpowiednią dla siebie dietę już teraz!

Sprawdź nasze diety

Gdzie dostarczamy?

Zamów catering
z dowozem
pod dom

Jeśli chcesz upewnić się, czy Twoja miejscowość znajduje się na trasach dowozów diety pudełkowej BZYK FIT, skorzystaj z wygodnej mapy.

dieta pudełkowa z dowozem bzykfit
Nie czekaj!

Zamów teraz!

Zamów zdrową i pyszną dietę pudełkową. Wybierz plan dietetyczny idelanie dopasowany do Twoich potrzeb: