blog

Nowe Domowe w BzykFit – smacznie i do syta

Lubisz polską kuchnię, nie chcesz eksperymentować z nowymi połączeniami smakowymi lub po prostu źle je tolerujesz?

Uważasz, że nigdzie nie da się zjeść lepiej niż u mamy czy babci?

Tęsknisz za „normalnym” jedzeniem i potrzebujesz przerwy od tradycyjnych pudełek?

Pomimo, że starasz się być na diecie i zamawiasz pudełka z cateringu dietetycznego, i tak musisz spędzać czas w kuchni gotując dla rodziny?

Nie lubisz bądź nie masz czasu gotować i tracić godziny na kolejki w marketach?

Teraz możesz zamówić Nowe Domowe z Bzyk Fit.

Nowe Domowe

Wygodne rozwiązanie, które powstało z myślą o osobach lubiących polską kuchnię bez eksperymentowania z nowymi połączeniami smakowymi a także tych którzy tęsknią za tradycyjnym domowym posiłkiem.

Czym są Nowe Domowe?

Nowe Domowe to pudełka z kuchnią , która łączy tradycję z różnorodnością. Wszyscy, którzy tęsknią za naleśnikami, domowymi wędlinami, schabowym, ciastem czekoladowym, sałatką gyros,  będą z pewnością zadowoleni z pudełek Nowe Domowe.

Co znajdziesz w środku?

Pudełka Nowe Domowe zawierają tylko posiłki znane i lubiane, dlatego śmiało można je wypróbować całą rodziną – zarówno dzieci, dorośli, jak i osoby starsze, które cenią tradycję na talerzu, znajdą w niej coś dla siebie.  

Czym Nowe Domowe różnią się od zwykłego cateringu dietetycznego?

Nowe Domowe to wygodne rozwiązanie, które powstało z myślą o osobach, lubiących polską kuchnię bez eksperymentowania z nowymi połączeniami smakowymi a także tych którzy tęsknią za tradycyjnym domowym posiłkiem.
Nasze Nowe Domowe to pudełka zawierające 4 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) Do wyboru dwie kaloryczności – 1600kcal oraz 2500 kcal – dostarczone wprost pod Twoje drzwi.

Od kiedy możesz zamówić Nowe Domowe?

Nowe Domowe dostarczamy już od 18 września.

Przykładowe menu tygodniowe wraz z cennikiem znajdziesz na stronie NoweDomowe